STOŁÓWKI SZKOLNE I ZBIOROWE ŻYWIENIE

Jesteśmy firmą specjalizującą  się w żywieniu zbiorowym dzieci i młodzieży w placówkach edukacyjnych w formie prowadzenia stołówek szkolnych a także dostarczania gotowych dań do szkół i przedszkoli w Warszawie.

Prowadzimy stołówki szkolne w Warszawie zapewniając dzieciom zdrowe i urozmaicone posiłki a także wiele kulinarnych atrakcji kształtujących postrzeganie zdrowego jedzenia oraz odkrywanie nowych smaków.

    Naszą ideą jest przygotowywanie zdrowych, pełnowartościowych posiłków, dostosowanych do potrzeb naszych młodszych klientów. Przez 15 lat naszej działalności doskonaliliśmy nasze umiejętności podczas przygotowywania żywienia zbiorowego dla szkół i przedszkoli, stale rozwijając wachlarz usług gastronomicznych w sferze zbiorowego żywienia.

Obecnie prowadzimy kilkanaście stołówek szkolnych w stołecznych placówkach edukacyjnych z zachowaniem najwyższej formy obsługi. Przygotowując posiłki dla dzieci, dbamy o to, aby wszystkie produkty były najwyższej jakości z zachowaniem bezpieczeństwa na każdym etapie produkcji kuchennej.

Śmiało możemy rzec, iż jesteśmy w pełni przygotowani na realizację zamówień bez jakichkolwiek ograniczeń jeśli chodzi o wielkość przedsięwzięcia, jego formę   ale także standard jego obsługi. W każdej stołówce szkolnej dzieci otrzymają zdrowy posiłek a także uzyskają pomoc od naszego personelu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W celu poznania naszej oferty, polecamy osobiste spotkanie z naszymi managerami, po którym  utwierdzą się Państwo w przekonaniu o wiarygodności i solidności naszej firmy, a także będą mieli Państwo możliwość poznania pełnych możliwości Gastro Team Catering.